26. 8. 2013

Drahá Karma

Úvodom môjho listu by som ti rada zaželala k mojim blížiacim sa 31. narodeninám veľa zdravia a šťastia. Nie je to tak dávno,čo sme sa stretli prvýkrát a ja som ti vtedy sľúbila, že dám doporiadku všetky veci a záležitosti z tvojho zoznamu. Ono, úprimne nie je to celkom tak jednoduché ako som si myslela. A vôbec si nepamätám,koľko mám na to času? Nedalo by sa nejak vypomôcť? 
Často jednu vec zo zoznamu napravím,ale ďalšie dve pokazím. Neviem sa dobre orientovať v čase, plánovanie krokov ako vieš, nie je moja silná stránka. Vlastne, to je ďalší bod z toho zoznamu. Naučiť sa myslieť dopredu o svojich krokoch. Musím sa na teba viac sústrediť.
Minule, milá Karma, som stratila priateľa. A dnes sa mi stalo, že som nového získala. Stále si myslím, že len strácame a robíme chyby. Pritom si vzájomne robíme službu. Náš život predsa nemôže byť prepchatý ľuďmi. Asi ich chcem vlastniť čo najviac. Nebolo to na zozname tiež? Osobný mamom. Mamom duší.
Inak, Bumpkin sa má dobre. Ide do novej práce a podľa zoznamu príde ďalšia lekcia. Ako ťa poznám, určite to bude súvisieť aj so mnou. Na to si pamätám dobre, ty beťárka: "všetci spolu a navzájom súvisíme a učíme sa jeden od druhého". Teším sa teda na nové výzvy. Súvisím. Plyniem.

Mohla by si sa niekedy ozvať, dáme kávu, koláč a podebatíme viac. Tak osobne. Cez listy mám pocit, že sa bavím s niekým, kto vlastne ani nemusí existovať. A pritom je jasný dôkaz o tom, že si, že bez teba by som ani ja nebola. Milá Karma.

*******************************************************************************************2 komentáre: