15. 8. 2013

Le simple inspiration

Dnes je taký posteľový deň. Nejak som to ranné vstávanie do práce "nedala". Proste to telo si robí, čo chce. PCHE. Ibalgin  je ale kamoš...
Tak som sa prevaľujúc v kŕči opäť raz pristihla, že si predstavujem, čo budem kresliť. No a popri tom si vravím, raz som sľúbila jednej (keby len jednej) sympatickej dáme, že si ju namaľujem.
Dôvod bol ten, že okrem toho, že sme rovnako staré a máme doma workoholikov, jej tvár a cit pre detail je mi veľmi sympatický (rovnako aj jej vkus). Hovorím-  prosím pekne- o blogerke (bože, nemám rada to slovo) Le Simple

Tak som teda vstala, spravila si zelený čaj a začala si kresliť. No a potom mi nejak nebolo dosť. Chcela som si Le Simple dať na tričko, ale nejak som nenašla nažehlovaciu fóliu, tak som vzala papiere. Tie nesklamú nikdy! No a tam milá Le Simple, tróni na mojom novom inspiration journal. Už mi chýba ku šťastiu len to triko s milou Le.PS: A toto sú nové Bumpkinová topánočky,juch!4 komentáre:

 1. veľmi krásna kresba :)
  aj topánočky veru :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Gabi 3€ po zľave,sú toho aj hodné,ale ja tie hviezdule musím mať :)

   Odstrániť
 2. Hneď som vedela o koho ide:) aj keby si to nenapísala, vydarené! No a topky, za 3€ no nekupto, hlavne, že sú hviezdy. Inak super foto, blog aj čítanie...Pekný deň!

  OdpovedaťOdstrániť