18. 9. 2013

Čo ak sa to zíde?

Začínam si písať naozajstný denník. Ako je napísané na pravej strane: Bumpkinová sa snaží vyrovnať so životom a ak sa jej to nepodarí, má aspoň záznam, že sa o to pokúsila. Takže denníkový záznam z dnešného dňa by v najlepšom prípade vyzeral aj takto:
Ráno som nevstala z postele. Nieže by som bola extra lenivá ale tie sny ma nejak zmáhajú a do toho ten plávajúci žalúdok. Sú dni,kedy je človek proste nepoužiteľný. Môžete sa snažiť dobre vyzerať alebo sa aspoň pekne usmievať, na čele vám aj tak svieti "ic sa spláchnuť abo zalez do postele". A aby ten zalezený deň nevyšiel nazmar- upratala som si aspoň skrine. Rozhodla som sa skoncovať so všetkým starým a viacmenej nenoseným. V mojom prípade odkladám veci, ktoré majú aj 7 rokov. A ešte aj dnes som premýšľala čoaksatozíde. Som zberateľ vecí, ktoré bohužiaľ nepatria do kategórie must have a ani vintage. Našla som tam však aj pár vecí, ktoré sú celkom fajn a tie rada podám ďalej. Kľudne aj vymením. Musím to všetko nafotiť cez víkend a šup ho na FB.
Zatiaľ teda upratovací nákuk a pre mňa jedno veľké zistenie, že moja skriňa vydala zo svojich útrob kopec fialovo-idných vecí. Kupovala som ich vážne ja? O.o Kedy? To bude tým časom, že tak letí a ja mám krátku pamäť...PS: fialové rolákové šatky- teplejšia vlna, 3€ keby niečo, veľkosť S/M dĺžka po kolená

6 komentárov:

 1. Denníky sú super vec, len mne to nikdy dlho nevydržalo. No, ja som tiež ten typ, že všetko si odkladám, že sa to ešte zíde, ale niekedy na to treba tvrdú ruku! :D Už len tie šaty na fotke vyzerajú veľmi fajn, som zvedavá na ďalšie veci :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak tvrdá ruka!!! dnes som ju na seba použila a nakoniec zistila, že mi v skrini nič neostalo :D

   Odstrániť
 2. na tej prvej fotke vyzeras ako spokojne spiaca macka. hadam ta to neurazi :) som mačkofilná a viem si tie svoje exmacky presne tak predstavit. ako spia v skrini. alebo na veciach, ktore zo skrine vytiahli. vedla skrine. whatever. iba asociacia :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. haha, naša berta si našla ako prvé miesto na spanie toto
   https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/252500_2179230522994_5622407_n.jpg

   takže až taká divná asociácia mi to nepríde,práve naopak :)

   Odstrániť
 3. Viesť denník je sakrapráca! V mojom prípade by som sa na pravidelné záznamy spoliehať nemohla,pretože sú dni,niekedy prejdú dokonca týždne,ked sama so sebou vôbec nekomunikujem.Asi je neco špatne...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Viesť si denník pravidelne - namáhavejšie ako každodenné cvičenie. Ale stojí to za to. :)
  Človek si spätne môže prečítať, že už bolo aj horšie...

  OdpovedaťOdstrániť