28. 9. 2013

Neviditeľná

Farby, ktoré nosíme určite sú zrkadlom nás samých. Tak to je. Máš žlté nohavice a ružovú bundu? Rozhodne si otvorený človek a pravdepodobne aj veselý povahou. Niekedy si tak uletím do krajiny farieb a plesnem na papier čosi naozaj farebné. Práve v tomto duchu, kedysi vznikla Pink Pills kolekcia (viac napr.tu) Myslím, že je to kolekcia, na ktorú ľudia a moji fans (jedin díky, že ste) neboli pripravení. Je to séria obrázkov, ktorá klame ružovou. Kontrast medzi pozitívnymi farbami a témou v obrazoch. Je to niečo nad čím som pol roka premýšľala a do čoho som schovala bolesť nás žien. Bolesť, na ktorú často zaberie iba ibalgin- jedna malá pink pill. Je mi trochu ľúto, že som to trochu viac nedotiahla a verím, že k nej znova čosi doplním. Musím, mám taký pocit, že nie je koniec príbehom jednej malej Pink Pill.

Môj svet v obrazoch je viac farebný než ja sama. Schovávam sa do čiernej a často verím, že si ma nik nevšíma. A dnes to tak zvláštne vyšlo, že  radšej hodím do seba jednu pink pill a ľahnem do tmavých obliečok. Kontrasty a slovné zvraty. Aj také dni musia byť.

Farby, ktoré nosíme sú zrkadlom nás samých. Tak to je.3 komentáre:

 1. Hovoríš mi z duše!
  Mne sa séria Pink Pills veľmi moc páči!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pink Pills som mala najradšej ♥ Je to pravda o tých farbách...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ty si neuveriteľná! <3 Rovnako aj táto séria! Milujem farby a všetko výrazné...aj ked sa niekedy stretávam s nepochopením...

  OdpovedaťOdstrániť