1. 9. 2013

Tribal Ombre

Počas týchto dvoch dní som sa cítila ako objaviteľ neznámych svetadielov. Och, zastaralá Bumpkinová. Našla som kopec inšpirácie, a tak sa chcem s pár vecami podeliť.
V prvom rade som zistila, čo znamená slovo OMBRE. Aby sme to zbytočne nezveličovali tak znamená to (dokonca aj) z francúzštiny TIEŇOVANÝ. Takže, dámy ak ste sa doteraz trápili nad tým, že Vám vyrastá blond farba a od korienkov sa šíri vaša pôvodná natural hnedá- to je ONO. Máte Ombre hlavu. Skvelý nápad. A tak myslím, že som ombre. Tento pocit sa mi páči. OMBREEEE.

 Druhá vec, ktorá ma tieto dni prenasleduje je kniha- táto tu a čím viac v nej listujem, tým viac sa pýtam tú istú (rečnícku) otázku: "indiáni kam ste sa do kelu podeli?" Tak som si dnes namaľovala tribal triko a v hlave mi ešte víri kopec nápadov. A to triko, teda nie jedno, mám od Nikuš. Neviem,či som vám spomínala ale som absolútny fan vecí obnosených a vecí "po niekom". Nemôžem za to, ale k 18 narodkám som si želala fantastické zlaté tenisky zo second handu. To, viete. Dieťa, ktoré na otcov s láskou k dcére a darčekmi šťastie moc nemalo, ale mamka mi dala omnoho viac. Samozrejme tie tenisky a ešte kopec TEJ NAJ lásky. Keď sa teda Nikuš ozvala s otázkou, či nechcem jej veci, ktoré už nenosí, bo vyrástla do krásy, jasné, že som povedala ANO. Tu je (nielen) to tričko.

No a aby som to zhrnula- všetky tie tancovačky so štetcom- zas jeden z krásnych víkendov, kedy som zákazky odsunula na okraj stola a detsky sa tešila z nápadov. Ale na druhej strane som OMBRE a TRIBAL. Užitočné, nie? :*

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára