13. 11. 2013

Limity

Mám svoje limity. Jem trikrát za deň. Pijem čistú vodu, ale nie to množstvo,ktoré by sa malo.
Myslím až dovtedy,kým ma nezačne bolieť hlava a maľujem, kým nie som spokojná. Milujem bezhranične a odpúšťam v presvedčení, že už nikdy sa to nebude opakovať. Verím všetkému a v niektorých rozhodnutiach váham. Mám svoje limity. Vo svojom útlom tele bývam. Modré žily si obkreslujem na predlaktí. Hýbem rukami a smejem sa kútikmi úst. Ovládam základné povely a som čistotná. Veľa zabúdam, no tváre si pamätám naveky. Som rada, ak ma niekto objíme.Cítim sa bezpečne.Ak mám ťažkú chvíľu-mám svoje limity a ľahko sa vyčerpám. Som vandrák, čo hľadá novú šťastnú zem.Som príliš emotívna. Emotívne prílišná.

Prebývam dnes v posteli, s čajom a pastelkami. Mám svoje limity a potím sa vo vlastnej šťave. Som naložená ako drobná rybka v oleji, som položená okolnosťami, podložená vankúšmi, aby som mohla ťukať do klávesnice. Hýbem nohami pod perinou a viem, že budú to míľové kroky, ktorými znova vykročím. No dnes nie. Mám svoje limity.

3 komentáre:

  1. Potrebujem objatie a oddych pod perinou. Potrebujem bezpečie v tomto nebezpečnom zabehnutom žití... Emócie, odhalené sny. Nechaj sa objímať perinou a svojimi limitmi. SKorý zdrav!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. som polovične odhalená,priesvitná, s nohami vo vzduchu <3

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tak skoré uzdravenie a posielam objatie aj ja:)

    OdpovedaťOdstrániť