30. 12. 2013

Véčka

"Véčkové" výstrihy sú pre mňa postrach a des v jednom. Priznám sa mám na to rovnaký názor ako Bumpkin. Proste NIE. NIKDY. NEVER. A nepýtajte sa ma, prečo som teda po tom tričku s "véčkovým" výstrihom siahla. Myslím, že to bolo preto,lebo bolo v akcii a ja akciové veci ľúbim. Som typ človeka, čo verí, že drahé veci nám k životu netreba až tak nutne. Nevravím, že kvalitná kabelka "luivifón" je zlá. Ale tie peniaze za ňu by som asi nedala. Fakt nemám proste na to. Ani financie ani odvahu.
Tak teda späť k akciám a výpredajom- v tom sa cítim dobre a nemám aspoň výčitky, ak niečo rozstrihám a znova zošijem.
Podobne to bolo aj s týmto trikom. To "véčko" som si jednoducho v akciovom ošiali nevšimla a tak som ho radikálnym čistým rezom zničila, odstránila, zneškodnila. Celkom je fajn. Musím sa priznať materiál je príjemný a bude sa dobre nosiť. Zdá sa mi však trochu "fádne"  a mám nutkanie dozdobiť ho, ale ovládnem sa. Možno si to zdobenie odložím na nejaké "véčkové" do budúcna. Akcií bude ešte dosť a ja som vytrvalo nevšímavá. Verím, že história sa bude opakovať ;)

PS: skica bola trochu iná. Precenila som množstvo čipkovaných zásob.


5 komentárov:

 1. jééé super nápad a vyzerá veľmi pekne!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tvoja tvorba je jednoducho pohľadením pre myseľ, telo, aj dušu :) milujem ju a je radosť ťa sledovať
  držím palce aj naďalej v živote :)

  ja véčko môžem, len nemám doň čo dať :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. haha :D ano, toto je tiež dôvod prečo véčka nemusím :D

   Odstrániť
 3. Opravdu nádherná ilustrace, tričko dostalo úplně jiný rozměr:). Přeji krásný nový rok, plný inspirace. S pozdravem Monika

  OdpovedaťOdstrániť