22. 12. 2013

Zdobila som

Dnes idem do hypermarketu na písmeno T. Chcem zažiť tlačenicu, nezvozitu a košíky plné jedla. To predsa patrí k Vianociam tiež. Ja idem len ako turista pre pečivo, rukavice, tácku a džús. Toto je nákup na 10minút ak tam budem dlhšie, strhla ma vianočná nákupná horúčka.  A zároveň pevne dúfam, že ma nezlákajú nijaké nepotrebné ozdoby, ktoré už budú od vchodu svietiť a kričať na mňa "kúúúp si ma, no tááák som lesklááá". Tento rok som poňala zdobenie u nás v dome tak svojsky. Ako vždy trochu dú it jórself . Nebudem klamať, viac menej to robím len pre seba. Bumpkin je celé dni (večery tiež) v práci a tak pobehujem po byte s washi páskami a konárikmi.
Takže,veselé zdobenie aj vám. Nezabudnite špagát. Obyčajný hnedý špagát. To je záááklad ;)


Update. Je 18:30, nedeľa večer, dve hodiny po tom, čo som prišla z hypermarketu T. domov. Takto. Dostanem sa do pekla za to, že nie som nákupne zdržanlivá? Oplieskala som 70€ na darčeky a to som Bumpkinovi sľubovala, že nič,naozaj nič si nekupujme, nič si prosím nedávajme....
Tak teda, pekné vianočky všetkým ;)


3 komentáre:

  1. Krásne vianočné, aj ja milujem prírodný špagát, ten proste musí byť, tento rok na darčekoch....a ešte červená:) Krásne sviatky aj Tebe!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. :) jeeeej, tie stipky vyzdoby co tu mas su roztomile :) lajk

    OdpovedaťOdstrániť