15. 1. 2014

Bags Bags Bags

Ešte minulý rok som nabrala odvahu a cez sociaty6.com som si objednala tašku. S vlastnou grafikou, je tam tá možnosť, že si proste nahráte obrázok a ten priradíte k rôznym produktom- tričkám,mikinám, vankúšom,taškám. No a zrovna jednu tašku po dlhom vyberaní obrázka, som si vybrala aj ja.
Čakala som na ňu mesiac,pomaly aj zabudla, že má prísť. Ale prišla. Tlač je naozaj luxusná, veľkosť akurát, dá sa prať a priznám sa dnes sa na mňa všetci na autobusovej zastávke tak divne pozerali. Teda na ňu. Predsa len, bol to kus čohosi farebného, čo na prvý pohľad ťažko rozoznať. Ale ano, je to labuť. Ženská labuť.
A tak milí, v prípade, že by ste mali záujem (nááááhodou) - môžete si vybrať akúkoľvek grafiku z môjho sashe.sk shopu či fan page na fb a poslať mi to na bumpkinova@gmail.com. Nebudem ich predávať v nejakých extra množstvách a je podľa mňa zbytočné motať to nejak extra medzi moje produkty. Chcem len, aby ste vedeli, že tá možnosť tu je :) 


Cena je 25€ aj s poštovným. Je to dosť. Priznám sa, že za to by bola už aj poriadna kabela :) No ja mám zase rada trochu veci iné a toto sa mi páči veľmi. Tak berte prosím na vedomie, že v tej cene je zahrnutá práca niekoho v US a práca moja, lebo tie grafiky sa samé nevyrobili. Je ťažké určiť si cenu za prácu, najmä keď viete, že china people sú vám v pätách. Tak premyslite a ako som uviedla vyššie, napíšte ak niečo :)

5 komentárov: