28. 1. 2014

Porcelánoví priatelia

Potešujúce, priateľ, že si ma našiel. Tu je koláč a káva. Rada sa porozprávam, ak ti nebude vadiť, budem si pri tom kresliť. Ak budeš príliš dôležito gestikulovať alebo napodobňovať zvieratká, poťahaj ma za rukáv, aby som sa aspoň pozrela. Zdvihla hlavu na minútu, dovtedy mi snáď čiary neuniknú.
Riskovať znamená získať, milý priateľ. Preto ti otváram svoj dom, svoju izbu i svoje vnútro.
Vitaj.

Potešujúce, priateľ, že sa ma nebojíš. Niekto vraví, že som príliš kostnatá a môj úsmev bolí. Strojček na zuboch som nenosila, to je pravda. Prosím, ak budeš mať chuť môžeme sa objať alebo len tak- potľapkať sa po ramene. Som haptický typ, teplo ma teší. Ak budeš chcieť ísť na vécko, je tam za rohom. Máme Hellou Kitty toaletný papier a vonia malinami. Pre priateľov len to najlepšie. Si na sociálnej sieti? Super! Môžme byť priatelia aj virtuálne. Možeme sa pýtať "ako sa máš" a posielať si nálepky. Alebo sa šťuchnúť. Priatelia môžu.

Vitaj priateľ v mojom svete. Ak sa budeš cítiť úzko- nazri, napíš, zavolaj. Nie sme od seba ďaleko a pre mňa je potešujúce, že si ma vôbec našiel.


PS: ďakujem boni za milé návštevy priateľov blízkych i ďalekých
PS2: nová tvár sa nepodobá no je ako porcelán, dojem z nej vo mne tancuje, je tak krehký až sa s dychom stráca.


 second hand a Bumpkinov pulover,ten mám rada veľmi

12 komentárov:

 1. Lucy, tie tvoje tváre sú vždy také čarokrásne …

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. joj,merci. dúfam, že budú aj tie zvyšné ♥ je ich na zozname dosť

   Odstrániť
 2. nádherné fotografie i umelecké diela :) farebné odtiene, ach nádhera :) veľmi pekný blog, pozývam ťa aj ku mne - môj blog TU

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lu. to je prekrásne maľovanie toto ♥. moc ľúbime Lu. svet, tá blízkosť a farebnosť a slová.. ďakujeme, že možeme byť blízko. a počúvať tlkot sŕdc. takmer ♥♥♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. neviem, čo sa mi páči viac, či to, čo čítam, alebo to, čo vidím. každopádne, to že som ťa našla je najkrajšia vec, čo sa mi dnes stala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj, bola som u Cherie na blogu, a tam ta spominala. Tak som klikla. Precitala prvy clanok, precitala dalsi, a posledne dve hodiny stravila nad tvojim blogom, precitala, sledovala, objavovala. Ak existuje pojem čarokrásny, tak to su tie tvoje ilustracie, pretoze ci som prezerala tvoje kresby, alebo pismo pri ilustraciach, a nasledne porovnala s textami prispevkov, si to cela TY. Napriek tomu, ze ta nepoznam a objavila dnes, ale som unesena :)

  ...keby som raz napisala knihu, bola by som rada, keby si ju ilustrovala ty... :) Dakujem za zazitok :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. beriem ťa za slovo A.milá a ja ďakujem za návštevu. Je to len taký denník obyčajného života. Obyčajnej Bumpkinovej ♥

   Odstrániť