2. 3. 2014

Palety

Vytvorila som si dnes paletu. Ráno som videla slnko a bolo úplne jasné, ako bude vyzerať. Trochu červenej, trochu modrej, niekedy to úplne stačí, aby veci do seba zapadli.
Písala mi Kristiana, že má neskutočnú tvár, že ju fotila, že ak ju chcem, bude rada. Kto by nebol. Niekedy stačí úplne málo, aby veci do seba zapadli.
Dnes je nedeľa, jedna z tých, kedy ľudia chodia na návštevy, či sledujú tak trochu telku a sem tam zobnú oriešky. Ja od rána, hýbem rukami a nohami, Hyperaktívne. Tak ako vždy. Jednoducho, niekedy stačí úplne mál na to, aby veci do seba zapadli.
Vytvorila som si dnes paletu. Deň, kedy si vravím, že je dobré si oddýchnuť a ja zas a znova zmývam farby z končekov prstov. Veci do seba zapadli. Iná už nebudem.

PS: na stránke colourlovers.com si vytvoríte aj vy palety aké chcete. ja som to dnes s  nimi skúsila v praxi a celkom to ujde. mám aspoň prehľad o tom, v akej farebnej škále by som sa chcela pohybovať
PS2: tvár je Mafin a úúúplne výnimočne vrámci blogerina story som ju urobila v PC (ak sa čudujete,prečo má jedno očko tmavé-hm, tadiaľ vedieť cesta do neznáma, hlboko hlboko do duše ;)
PS3: ilustrácie na papieri je inšpirovaná týmto tu , neuveriteľné príbehy z každej fotografie ♥

5 komentárov:

  1. ♥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. najkrajšia Mafin :))) a tá tvoja fotka!! wuuuuuu ja zbožňujem tú tvoju farbu očí ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  3. krásne ako vždy! <3 dobre si to lucy, dobre :-) a mafiiin, krááásne žena! a lucy najčarovnejšia ilustrátorka :-) <3

    OdpovedaťOdstrániť