28. 3. 2014

Ulice

V uliciach a uličkách nášho domu už nebehám sama. Teda užívam si večery, kedy Bumpkin tým svojim cholerickým spôsobom kontroluje veci, ktoré by mohli byť mimo štandardu. Napríklad uloženie papúč, teplota vody, či hustota vzduchu. Trochu preháňam (až na tie papuče). Užívam si chvíle, kým zas odletí a ja viem, že každá zmena je pozitívna, či je dom len so mnou alebo s nami.
V uličkách a uliciach izieb je mnoho vecí, ktoré vyšli z mojich prstov a rúk. Človek má dosť času venovať sa sebe,myšlienkam a tak trochu (viac- či ešte viac) papierom. Chodím teda do ulíc nášho domu venčiť štetce a sem tam prší voda. Namočím končatiny do mlák,skladám z nich domáce more. Najmä vtedy, ak sa mi podarí niečo rozliať.
V uličkách, uliciach či podzemní nášho domu je množstvo farieb. Svietiť dokážu dokonca aj v noci a to hlavne preto, aby som sa sama nebála. Lampy sa hrajú so slovami a ja viem, že je bezpečné zaspať.
V uliciach nášho domu, v malom veľkomeste,kde pulzuje ticho a sem tam ho vyruší nenápadné slovo, dnes ukladám tieto písmená, končím tento týždeň a teším sa, čo nové ma stretne ak objavím nejakú tú tajnú komnatu. Trebárs aj v sebe. Ak znova budem sama.

V uliciach a uličkách.


PS: fotografie zozbierané za posledný týždeň a šatka je od Lenky,darček,ktorý potešil!♥♥♥2 komentáre:

  1. obrážteky aké krásne ^_^
    teším sa, keď raz budem bývať niekde, kde budú všade nejaké moje výtvory či iné veci naokolo. Keď si ja sama skrášlim prostredie, v ktorom bývam. Musí to byť skvelý pocit. Zatiaľ mám na to len jednu izbu, tú svoju.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. tie ilustrácie no nemám slov :) veľmi milené :)

    OdpovedaťOdstrániť