21. 4. 2014

Moje mesto

Vy to určite pochopíte. Vy premýšľate rovnako a nemárnite čas nad zbytočnými (vedľajšími) krokmi. Vy určite po sebe zametiete všetky chyby a neodhadzujeme papiere od seba. Dopreč. Do ďaleka.Vy ste tí, o ktorých sa môžem oprieť a vy ste mojím zrkadlom. Vy, tam, viete, že krajina nie je nekonečná, že má svoje limity a že donekonečna za z nej nedá hrýzť.
Vy to určite pochopíte.
Zbieram posledné zvyšky spomienok ako vyzerali ľudia. Ľudia, ktorí sa len tak prechádzali v lesoch a poliach. Krajina široká, miesta je dosť. Skúsme do nej s úctou vkročiť.
Vy to určite pochopíte.
Vy určite chápete, že sme zblúdili. Budujeme bludiská, v ktorých sme sa úplne stratili. Berieme domovy tvorom, ktorí majú rovnaké právo žiť. Vy určite pochopíte, že ďalšie a ďalšie obchodné centrá sú len začiatkom konca. Konca nás samých.

Vy to určite pochopíte.

PS: som úplne mimo,myslela som si že sa mi dnes sníva,pretože sme sa boli s Bumpkinom inlajnovať na TMT parkovisku v Trnave. Je to ďalšie bezvýznamné centrum (vraj obchodné) a bol tam otvorený iba jeden obchod. Za tú dobu,čo sme tam jazdili tam prišlo asi 30aút a pár ľudí sa rozčulovalo, ako je možné, že to nie je otvorené celé. som z inej planéty? fakt nič iné na práci?
PS2: a tu je moja nová grafika o tom,ako si všetko okolo seba berieme, kvietky od Lucky Jesenskej a môj handmade skicár ♥
3 komentáre:

  1. krásne napísané, krásna grafika! :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zbožňujem kvety takejto farby, možno to bude tým, že je moja najobľúbenejšia. Skicár je krásny :)
    Ja sa cítim v posledných dňoch úplne stratená a neviem sa nájsť. Čo sa týka ľudí, obchodných centier a celých tých zmien, ktorým svet podlieha.. tiež to nechápem. Oveľa radšej si zájdem do parku ako do nákupného centra. Stratený čas, peniaze a ľudia, ktorí sa tam nachádzajú tiež nie sú bohviečo.

    OdpovedaťOdstrániť