16. 4. 2014

Tak trochu premenlivo

Pôvodne som chcela napísať niečo (opäť raz) hlbšie či hlboké. Ale bohužiaľ dnes to (ako sa vraví) nedám. Rušia  ma neuveriteľne tie mraky vonku a striedajúce sa svetlo a tma. To, ako mraky narážajú do seba a ja mám z toho pocit, že pri tej zrážke stojím uprostred.
Pôvodne som chcela priniesť pred vaše oči čosi múdre. O živote a o svete. Nájsť pravdu, ktorú sa stáva pravdivou a nemennou práve v tomto okamihu. Priznanie, vedomie, že dnes to veru nedám. Nedám to na papier ako pred tým. Priznanie úprimné, že dnes sa na veľké veci necítim.
Pôvodne som chcela ponoriť sa hlbšie do seba a nájsť čosi viac. Ale dnes som príliš plochá a znovu menej čitateľná.
Pôvodne som vlastne chcela napísať niečo viac.Ale to počasie je tak premenlivé. Premenlivé ako ja a vtedy je predsa len lepšie namaľovať si .......tenisky.


PS: ano,priznám sa páčia sa mi, rovnako ako šatka od Bumpkina a mint šiatky ♥
PS2: Koníky odišli k Saške a pod nimi je už dočítaný Dierožrút,ktorý má absolútne skvelostné ilustrácie.
PS3: ste premenlivé ako počasie teraz?

10 komentárov:

 1. Odpovede
  1. ešte ich musím trochu zažehliť,nech sa farby zafixujú :)

   Odstrániť
 2. Tenisky sú božské a koníky nádherné!
  A či som premenlivá? Ani nie, stále zvyknem mať hnusné poznámky a také evil myšlienky, haha. Ale inak som zlatíčko totálne. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. evil myšlienky? neveríííííím prosííííím ťa! :*

   Odstrániť
 3. premenlivo, tak, ako sa len môže cítiť človek nad vaňou plnou cyklámenovožuvačkovej farby stekajúcej z vlasov. Schytali to aj ruky. Aj uši. A kebyže čítam tento Tvoj post ešte pred samotným aktom, obujem si biele plátenky a schytajú to aj tie!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vlasy žuvačkovokrásne? to chcem to chcem...ale ja nemôžem bo môj šéf by ošedivel :/ ale tenisky prežije.teším na zmenu prosím si link na vlasy nové žuvačkovokrásne

   Odstrániť
 4. Jaj Lucy tešííím sa už prevelice, tenisky parádne a ďakujem, aj za zápisníčok♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ach, krasne a dierozrut najviac dobre ilustrácie, hned som si to všimla na BIBe, ma to faaaakt oslovilo :-) o to radsej som, ze je to slovák :-) <3 ani nevrav o tom počasí... zase budem môcť vyhodiť nové mokasiny, co nie su nastriekane a furt ich chytí mocná 5minutova leja :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oj moje tenisky chvíľu vydržia len ich musím ožehliť,čo si zatiaľ neviem dobre predstaviť ako to asi urobím:)))

   Odstrániť