2. 9. 2014

Bumpkin tattoo

My. Dvaja. Bumpkin a ja- sme asi najviac neposední ľudia z okolia. Nemusíme extra cestovať, alebo spoznávať puby a kultúru okolo, no neustále v našej hlave beží kopec plánov. Čosi, pre čo sa neuveriteľne nadchneme a vieme nad tým tráviť hodiny. Dni. Týždne.
A nie je tomu inak ani teraz. Bumpkin povedal, že ideme investovať a budeme na koži! Chápete, nie len tak na papieri, ale na koži! Na tej, do ktorej ak sa štipnete, tak vás to zabolí.
Ja som samozrejme nebola proti. Veď vidieť sa niekomu na ruke, či medzi lopatkami, je príjemné.

My. Dvaja sme si vymysleli Bumpkin tattoo. Chápete? Lebo ja tomu stále nejak nemôžem uveriť.

PS: tu je pár schválených návrhov, termíny postupne obsadzujeme a fakt sa veľmi tešíme, lebo potom je to k štúdiu iba pár krokov, i keď administratívne nie veľmi ľahkých. ale to neva, kde je vôľa tam je cesta...
PS2: cítim rešpekt k Bumpkinovej sponntánosti, je to hlava pomazaná ♥
PS3: Držte palce, tešte oko9 komentárov:

 1. chystám všetky končatiny a sú iba vaše ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. srdce je perfektné, vlastne všetko je perfektné. sledujem už od začiatku a neuveriteľne sa mi páči dotazník, podľa ktorého ty niečo osobité nakreslíš, takže dúfam, že vás to baviť neprestane, lebo by som vás rada v budúcnosti navštívila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. absolutne perfektne, skvela investicia, paci sa mi ked umelci zacnu davat svoje diela na kozu... v buducnosti vam mozno dam svoju ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja si musím našetriť ešte a hneď, už aj ti píšem, nech mi dačo pekné bumpkinovci namaľujú na kožu <3 to bude ten najkrajší darček odo mňa pre mňa ;-) veď kto by nechcel bumpkinovej nežné stvorenia na tele?!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. no už pri pohľade na ne sa mi dostávajú pod kožu ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ♥ ♥ ♥ od začátku sleduju, od začátku miluju! tvoříte něco tak nádherného..

  OdpovedaťOdstrániť