2. 7. 2015

Iné dni

Dlho predlho myslím na to, že napíšem. Niečo. Aby svet vedel, že žijem. Dlho predlho listujem blogom a úprimne hľadám správne slová ako začať a ako skončiť. Ale nie s článkami, ale s tým, že nemám na nič čas. Viem, že každý človek, ktorý tvorí miluje pocit, keď si niečo uchmatne pre seba a s radosťou vytvára svojimi rukami kreatívne kúzla. Tak tento pocit teraz nemám.
Bude to rok, čo sa v mojom živote objavilo Bumpkin tattoo a ja ani neviem ako je možné, že to tak rýchlo prebehlo. Pre mnohých ľudí je to až nepochopiteľné ako dve postavičky z dediny urobili taký krok a teraz zasahujú ľuďom na kožu.
Poviem vám úprimne sama sa čudujem, ale verte, je za tým obrovské množstvo práce. Dokonca, ja stále pracujem v normálnom zamestnaní a všetko musím stíhať po večeroch. Dosť sa to odzrkadľuje na mojich náladách. Možno si to Bumpkin nevšimol, ale fakt na neho zazerám.
Lebo viete, on je unavený fyzicky a ja psychicky.
A ak by vás napadlo, že dobre, však choď na dovolenku, tak vám sem píšem, že n e h r o z í.
(Detaily prečo, vám asi ani nemusím vysvetľovať- máme proste prácu)

Odhliadnuc od sťažností, že som fakt ozajsky unavená, som to vzala aj z praktického konca a do svojej regulárnej práce budem chodiť iba tri dni v týždni. Takže dva dni budem mať nové-sama pre seba a pre všetky tvorivé činnosti.
A viete čo?- teším sa obrovsky. Viem, že si možno ťukáte na čelo, ale ja si uvedomujem koľko chvíľ budem mať na blog (och, ja viem hlúposť) na bábiky (och, uvidíte, skvelé budú) a v konečnom dôsledku a tetovačky. A možno niečo aj navarím...Rovnako som sa hneď pustila a trochu zmenila Bumpkinovej blog look a dala preč niektoré neaktuálne veci, lebo je dobre veci meniť a ja mám zmeny rada. Z niektorým mám možno traumy, ale ono sa to vždy nejak poddá. Vravievala mamka.
A hneď ako sa zorganizujem, ukážem vám, čo som všetko za posledné obdobie nazbierala, dostala, akých zaujímavých klientov sme mali.

PS: pár obrázkov, ktoré sú teraz okolo mňa
PS2: kolonka a obrázok na pravo budú patriť tetuvačkám
7 komentárov:

 1. drahá lu..., píšeš , že si unavená a ja ti verím, a predsa viem, že na teba by sa dalo ešte omnoho omnoho viac naložiť a potiahla by si to. si síce telesne skromná, ale síl máš dievča aj za desať "krv a mlieko" báb. teším sa, že sa ti podarilo získať svoje dni off a úprimne dúfam, že na rozdiel odo mňa sa nenecháš zlákať špinavou dlážkou či neumytým riadom alebo plným košom prádla ... a svoj čas venuješ tvorbe. nesklam ma, lebo sa ozajstky teším na tie tvoje bábiky. a nemusíš sa ani vyhrážať, že dobré budú:). kto pochybuje ? napokon, aj keby. veď aj nepodarky vedia inšpirovať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vierka milá, akurát tu sedím a chystám si návrhy a dolujem posledné zvyšky energie ...alebo tak nejak :)
   A bábče musia byť, už mám asi tri druhy hmoty :D

   stískam

   Odstrániť
 2. Dovolenka nehrozí, tak to moc dobře znám:) i když nikdy neříkej nikdy. Pořád trochu doufám, že se mi toho mého workoholika podaří vytáhnout z dílny. Obdivuju Tvůj zápřah, já bych to nedala...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. joooj, luci.. rovnakú únavu som cítila aj ja.. takú tú riadne psychickú, vyčerpanie až vyžmýchanie, tento týždeň som nastúpila do manuálnej, fyzickej práce, kde treba makať ako kôň a ver mi, veľmo dobre sa cítim, nemyslím na nič, iba ako zastrihnúť hrozno, obrať čerešňu, višňu :D veľmi mi to pomohlo.. a koľko inšpirááácie a nádhery vidím, každý deň.. :) fúúú, by som mohla tvoriť jak drak ;)
  a tetuvačka dievčiny s domčekom je... noo asi nemám slov.. D O K O N A L Á!!! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nuž áno, psychická únava je podľa mňa ešte horšia ako tá fyzická... Ale verím, že to všetko zvládneš :) Tvorivý človek si vždy nájde čas na svoje záľuby :) Už som zvedavá na nové veci :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je nádhera ♥ Určite makačka, ale robená s radosťou!

  OdpovedaťOdstrániť