22. 8. 2015

Háro za kvetiny

"Richard, som trápna?"
"Iba keď veľa rozprávaš..."


A tak som si nasadila celá šťastná kvetiny do vlasov a išla do práce. Myslím, že je to už úplne out dávať si kvetinovú, umelohmotnú výzdobu do vlasov. Teda, viem, že pred dvomi rokmi to bol úplne boom a ja som ten boom dobehla teraz. Asi som o niečo pomalšie chápajúce stvorenie, ale nič to nemení na fakte, že s tým pobehujem po uliciach a čudujem sa, že okrem Grape festivalu, kde mala kvetiny vo vlasoch každá tretia slečna, som veľa ľudí s kvetinovými čelenkami nevidela. Je to naozaj až tak extravagantné? Som ozaj úplne vedľa?
Možno aj hej, ale radosť z toho, že mi vlasy nepadajú do očí je najväčšia. Ono, raz som to niekomu vysvetľovala, že keď už nemám na hlave poriadne háro, nech mám aspoň umelé kvetiny.  


PS1: čelenky mám prevažne od  http://www.sashe.sk/Sestricky ale od kamošky som sa dostala aj k Magaele, ktorú chcem predstaviť samostatne
PS2: Kto by chcel kúpiť tie čierne šaty, píšte, sú podšité, krásne, 36 veľkosť. Sú mi veľké a je škoda mať ich v skrini. Mala som ich na sebe raz. Ešte vtedy keď som mala prsia.


10 komentárov:

 1. pokiaľ viem kvetiny sú ešte stále boom :) takže úplne vedľa určite nie si :) šaty sú krásne ale bohužiaľ na mňa tiež veľké

  OdpovedaťOdstrániť
 2. sú krásne. .a nosí ich tiež :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ♥♥♥ stretneme sa kvetinové, snáď raz!
   lu.

   Odstrániť
 3. Je trochu smutné že květiny jsou jen na festivalech. Jako by jich všední dny nebyly hodny. Nos je prosím, nos ... sluší Ti velmi :)

  OdpovedaťOdstrániť