22. 8. 2015

Háro za kvetiny

"Richard, som trápna?"
"Iba keď veľa rozprávaš..."


A tak som si nasadila celá šťastná kvetiny do vlasov a išla do práce. Myslím, že je to už úplne out dávať si kvetinovú, umelohmotnú výzdobu do vlasov. Teda, viem, že pred dvomi rokmi to bol úplne boom a ja som ten boom dobehla teraz. Asi som o niečo pomalšie chápajúce stvorenie, ale nič to nemení na fakte, že s tým pobehujem po uliciach a čudujem sa, že okrem Grape festivalu, kde mala kvetiny vo vlasoch každá tretia slečna, som veľa ľudí s kvetinovými čelenkami nevidela. Je to naozaj až tak extravagantné? Som ozaj úplne vedľa?
Možno aj hej, ale radosť z toho, že mi vlasy nepadajú do očí je najväčšia. Ono, raz som to niekomu vysvetľovala, že keď už nemám na hlave poriadne háro, nech mám aspoň umelé kvetiny.  


PS1: čelenky mám prevažne od  http://www.sashe.sk/Sestricky ale od kamošky som sa dostala aj k Magaele, ktorú chcem predstaviť samostatne
PS2: Kto by chcel kúpiť tie čierne šaty, píšte, sú podšité, krásne, 36 veľkosť. Sú mi veľké a je škoda mať ich v skrini. Mala som ich na sebe raz. Ešte vtedy keď som mala prsia.


10 komentárov:

  1. pokiaľ viem kvetiny sú ešte stále boom :) takže úplne vedľa určite nie si :) šaty sú krásne ale bohužiaľ na mňa tiež veľké

    OdpovedaťOdstrániť
  2. sú krásne. .a nosí ich tiež :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Je trochu smutné že květiny jsou jen na festivalech. Jako by jich všední dny nebyly hodny. Nos je prosím, nos ... sluší Ti velmi :)

    OdpovedaťOdstrániť