4. 9. 2016

Zákusky

Je čas upraviť popis tohoto blogu, kde je napísané, že Bumpkinová má 33 rokov. Už to nie je pravda, lebo Bumpkinová má 34 rokov. Ani neviem ako ten rok zas preletel, ako rýchlo sa vzďaľujú dni jeden od druhého a ja sa nestačím čudovať ako tie mrchy vrásky pribúdajú...Ako klasik vraví, lepšie to už nebude. A druhý klasik by povedal. je*ať na to, no nie?
Bumpkin sa ma stále pýtal, čo mi kúpi a ja tak nerada hovorím, čo by som chcela. Na čo, veď mám všetko, čo potrebujem a keby som aj nemala, možno vlastne ani nebudem vedieť, že to potrebujem. A hlavne, nie som ani kyticový ani šperkový typ. Takže som mu  nijakým nápadom nepomohla.
Predsa sa vynašiel a kúpil mi zákusky, ktoré tak veľmi veľmi zbožňujem. Boli výborné, no komentoval to slovami: "už do toho Lehára ani nepáchnem, šak oni tie zákusky chytajú rukami, dokelu."
Preto prosím, nechytajte tie zákusky rukami, existuje človek, ktorému záleží na čistote a tie vaše zákusky sú výborné. Je škoda ich chytať ;)
A tak som mala sladké potešenie a ešte som si k tomu urobila radosť drobnosťami. Už ma poznáte, tak je zbytočné sa pýtať "načotitoje". 

Bumpkin vraví, že vek je len číslo a vrásky sú spomienky. Neviem, čo ma čaká s 34kou na krku. Tuším, že to budú zas len zaplnené skicáre, priateľky, ktoré dúfam nesklamem, frajer, ktorý nemá rád obchytané jedlo a špinavé poháre a mama, ktorá tu bude stále pre mňa. Síce ja ju už nevidím, ale podľa mňa ona mňa áno a každé narodeniny mi dá darček. Aj tieto narodeniny si spomenula a urobila malý veľký zázrak.

A teraz, ak dovolíte, pár narodeninových drobností, mám právo sa pochváliť 
Mávam vám a peknú nedeľu prajem.
Jáj, a ten stĺpik s popisom o tom, že mám 33 idem opraviť.2 komentáre:

  1. Krásné barvičky, krásný článek, pozdravuji maminku, ať stále tě střeží, zdravím přítele, ať zákusky pořád nosí, přeji krásné narozeniny. ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Akože :-)
    Ja mám v týchto dňoch maminkovských 55 a život pekne začal!
    Krásne žitie a plno spomienok:krásne potetovanie životom a hlavne zkrásnenie zvnútra!!!

    OdpovedaťOdstrániť