10. 10. 2016

Textúrová

Vbehla som dnes do sekáču. Hľadám pulóvriky, čosi teplé, čo znosím do práce a finančne ma to nezruinuje... Hľadám čo mi cinkne do nosa a moja peňaženka to prežije. A samozrejme sekáč je možnosť.
A tak prehŕňam vešiaky, sledujem všetky tie neforemné obnosené veci, čo už ozaj doslúžili a v tom, ten cink do očka pravého a ľavého! Textúra, všetko nakope, na jednom drobnom kuse oblečenia. Kvetiny, bodky. Všetko. To som celá ja. Potom si vravím, že či sa Bumpkin za mňa niekedy nehanbí, lebo skladám textúry nielen na kreslenky ale aj na seba.
No čert to ber. Som celá mama. Postupne, či chcem alebo nechcem. Nechávam to plynúť a nateraz sa teším z croptopu skvostne divokého. A samozrejme, jednej priateľke som tiež čosi našla, kazím prekvapenie ale to nevadí, bude iné.

Celé to nakupovanie ma doviedlo k tomu, aby som vytiahla svoje texturové pohľadnice a potešila sa pohľadom. Rada ich prehrabávam, rada v nich objavujem drobnosti, ktoré som si predtým nevšimla. Aj hľa, brošne od druhej priateľky Alenky, dokonale zapadajú štruktúrou do môjho sveta.
Kochám sa. Aj mama sa vždy kochala. Som celá ona. To je jasné.4 komentáre:

 1. .....len teraz nedávno mi moja staršia do telefónu povedala, že tá lucy sa ale krásne oblieka a má tak nádherný profil.....no, pozerám, že pravdu má tá moja sestra nemecká.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. By ma zaujímalo,v ktorom sekáči majú také krásne kúsky....
  Lucia

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Lucka, Trnava Štefánikova ulica, obyčajný sekáč naozaj nič moc veru ale niekedy sa podarí. Chodím len tam :)

   Odstrániť