28. 1. 2017

Ešte

Ešte stále je zima. Prikrývam sa šálmi dokonca aj doma. Stískam ich medzi prstami a vravím si, doma je dobre, teplo...
Richard mi pripravil tri cdčka s meditačnou hudbou k zajtrajšiemu sedeniu. Nie môjmu, ale jeho...A tak som mu vybrala to, kde sa píše "shamanic healing" a ktovie, možno v ňom toho šamana a dávneho bojovníka so zlom prebudím. Ach, aké úsmevné príbehy, zabudnuté. Vraj v každom v nás je toľko spomienok, že ak by sme to všetko vytiahli z nášho podvedomia, mohli by sme sa (vraj) zblázniť. Ja mám príliš silnú fantáziu a už som prešla toľkými spomienkami, že ma to len posilnilo...
...
Ešte stále vo mne doznieva pocit z instagramového "naživo". Bola som šokovaná, zahanbená, či vlastne človek zvládne byť sledovaní inými ľuďmi. Ale ano, do istej miery. Hlavne to všetko okolo nás treba brať s humorom. Človek nesmie zvážnieť. Ak sa tak stane, život príliš bolí...Rovnako ako moja zubná osmička, ktorá sa posledné dni derie von, neberie na mňa žiaden ohľad.
...
Ešte stále som neprišla na to, čo bude ďalej s Lumurmu bytosťami. Prestupujem na mieste, hľadám cestu bližšie k nim, vravím si, kto vlastne ste a kam sa dá až s vami zájsť...Musím sa popostrčiť, musím ich všetky ešte zozbierať, aby som vedela kým sú. Kým SOM.
1 komentár:

  1. Aach, ta sovička tam. ♥
    Ať šála hřeje a malůvky jsou pořád tak boží.

    OdpovedaťOdstrániť