20. 1. 2017

Nový

Nový rok prišiel! Ha! Vrátila som vás v čase, všakáno. Nebol to zámer, ale tento blog je ťažké začať, lebo meškám tak dva týždeň. Neboli však myšlienky, ktoré by som chcela zaznamenať...Ticho lieči, takže som sa liečila. Ale nemajte strach nič vážne. Len som sa opäť raz stretla sama so sebou a musela som si sama zo sebou ujasniť isté veci. Viete, také tie bežné dilemy, či modrá je dobrá a či kúpiť toaletný alebo ho máme v rezerve. Uznajte, toto naozaj svet nemusí vedieť.
A tak som len zbierala obrázky, učila sa pracovať s akvarelom, ktorý som dostala od Bumpkina a oddýchla si od zákaziek a kresleniek. To boli tie najkrajšie dni ozaj. Hlava vypla, telo išlo, ako chcelo. Určite to poznáte...
Dopriala som si tichší tlkot srdca a pomaly ho zase štartujem, lebo práca nečaká. Deň za dňom sa valí. Aj to poznáte...
...
Nový rok prišiel! A čo s ním?! Predsavzatia sú zbytočné a tak pokračujem v tom, čo som začala ten rok minulý. Cvičím. A skúšam sa brať pozitívne. Viete, akože seba samú, lebo niekedy sa stáva, že vnútorne zosmutniete a vlastne na to nemáte reálny dôvod....Asi aj to poznáte.

....
Nový rok prišiel! A čoskoro urobí Bumpkina o niečo staršieho. Cíti to a je z toho smutný. Poradím mu, aby sa bral pozitívne. Seba samého. Lebo čas sa zastaviť nedá. Kúpila som si nočný krém proti vráskam. Presne viem, ako sa cíti. Poznáte to aj vy?

...
Nový rok prišiel! A sním drobnosti pre priateľky, lebo blízkosť sa hľadá ťažko a treba ju silno stískať, venovať jej pozornosť, s láskou ju rozmaznávať. Rovnako ako seba. Však to poznáte....

Nový rok prišiel! Už ste ho začali spoznávať? 

PS: drobnosti pre priateľky, iba kúsky, aby som nepokazila prekvapko
PS1: pre seba nový tarot, krásny z iných svetov, ďalekých a predsa nových...2 komentáre:

  1. slovíčka si ako básnik poskladala.......tak dobre sa čítalo, akoby som bola drobná malinká a v kolíske ma niekto hojdal a v kolískach je príjemne.

    OdpovedaťOdstrániť