24. 5. 2017

Tento príspevok

Tento príspevok píšem takmer na výročie môjho slobodoumelectva. Viem, viem, do konca mesiaca je ešte ďaleko, no musíte uznať, že oslavovať sa dá kedykoľvek a dôvod sa vždy nájde. Kto by to bol povedal, že k tomu vôbec naberiem odvahu. Je to výročie môjho šialeného nápadu ostať doma a byť. Hah, sa zasmejete teraz určite, že však všetci SME a všetci EXISTUJEME. Každý deň, každú minútu. Ano ja s tým súhlasím, ešte však na rozdiel od toho všeobecného ľudského bytia, ja som sa k tomu prestala ponáhľať a  prestala som skoro vstávať. Mám s tým ešte trochu problém, lebo zvyk je zvyk a ja som ešte stále príliš zodpovedný človek. Dokola sa pýtam otázky "čo ďalej?", "dobre sa stalo?, "som šikovná dosť?"
Ale čo, budem sa naďalej viesť na vlne, už keď som sa pustila s vetrom, cúvnuť sa nedá. A úprimne ani nechcem, lebo dnes je výročie môjho slobodného čohosi a tak oslavujem.
Kávou.
Kreslenkami.
Knihou.
Krásne to je.
Stačí to.

Tento príspevok som chcela písať aj skôr, ale domček a povinnosti ma zdržali. Museli sme zapojiť všetky svoje sily a bankové konto tiež. Z práce sme vypadli a návrat je taký zvláštny, Bumpkin hovorí, že sa teší, ak sa znovu zabehne. Ja sa zabieham dosť a miestami neslobodne, lebo návrhy nečakajú a je ich veľmi veľa.
Nevadí to však vôbec, kvôli tomu celému to slobodné rozhodnutie padlo. Kvôli tomu celému dnes oslavujem a teším sa na cestu

Tento príspevok píšem takmer po mesiaci, čo intenzívne tvorím. Z vášho pohľadu si poviete, však odjakživa, čo ťa poznáme tvoríš, no ja mám pocit, že toto je celé len začiatok, akoby sa mi ruky trochu triasli a všetko len začína. Jeden pokus, prvá ostrá. BANG! A nechcite vedieť, nad tým čím všetkým premýšľam pred spaním. Koľko obrázkov, koľko farieb. Moja hlava sa cíti slobodne a som za to vďačná. Aj sebe, aj Bumpkinovi.

Tak želám si všetko najkreatívnejšie a veľa milých stretnutí s ľuďmi, ktorí ma o kúsok posunú. Kreatívne, ľudsky.
PS: pár obrázkov obľúbených z posledných týždňov a materiál, ktorý zdá sa, že konečne využívam.

2 komentáre:

  1. Víla. ♥
    Gratuluju k tomuto rozhodnutí, k výročí, k objevování vlastní svobody a smyslu dalších dní.
    Těším se na další výtvory a streamy. ♥

    Ps. S tou knihou, jestli bys nechtěla sepsat své úvahy... to stále platí. :D

    OdpovedaťOdstrániť