21. 6. 2017

Ako duch/ Trampoty pána Taterka

Ako duch. Sedím. Čakám. Upravujem návrhy. Sedím a čakám doma.
Dnes som mala byť s Bumpkinom v štúdiu. Má prísť totiž naša klienta z Nemecka, ktorej tetovanie po zahojení vyzerá akoby jej ho psy škriabali, alebo akoby si ho sama nechtami dodriapala. Nehovoriac o tom, že ramenná časť je podliata. Bumpkin vie aj prečo sa to stalo...a vtedy, pre nejakým rokom, keď bola u nás, dobre sa jedoval. Doslova...

Sú rôzne typy klientov a jeden z nich je "nepočúvam tatera, keď mi vraví, aby som sa nemykala, netrepala...a nečítala". Bumpkin chce, aby jeho práca bola odvedená pri plnej koncentrácii jeho a takisto klienta. Kto ste boli u nás, viete. Je to šéf a ide z neho rešpekt. Prosím, ak si umyjete ruky hneď po príchode do štúdia, máme obrovské plus!!! Hovorí sa, že umelci majú svoje muchy a sú divní. Tým pádom, ja nie som umelec a on je, a ešte s veľkým U na začiatku... Ale prisahám, že je to len kvôli tej precíznosti, ktorú v sebe má.

Dnes som tam mala byť, aby som prekladala a opakovala dokola, prosím vydržať, prosím nemykať sa, prosím nečítať si.

Máme takú zásadu, že vypadnutú farbu, nedostatky vždy radi opravíme. Je to naša práca, no pri tejto kerke by ste zaplakali. Aj my sme. Bohužiaľ aj o tom je kreslenkovanie, nemusí byť každý deň sviatok a radosti plná ihla strojčeka tetovacieho....Ale všetko sa dá napraviť, keď sa chce.
Ako duch vám to dnes môžem dosvedčiť. Svojou mušou váhou sa staviam oproti vám, že všetko sa dá, keď sa chce. I nájsť si dobrý vzťah, k človeku, ktorý vám dvíha tlak a trochu kazí vašu prácu. Nechtiac. Určite...

Ako duch som dnes len v bielom tielku, je teplo. Leovi, Dastymu, o Bumpkinovi nehovorím. Ten sa určite potí dvakrát toľko. Práca niekedy prináša chvíle, ktoré sa prevalia cez nás ako valec, ale neznamená to, že nás to nerobí šťastnými.

Tak a ja sa na dnes lúčim, idem sa sústrediť na videochat a vysvetľovať pravidlá a veci kreslenkové.

PS: niekedy mám pocit, že sa podobám na svoje obrázky...alebo oni na mňa?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára