25. 6. 2017

Divné chute

Divné chute dnes ma popadli. Bumpkin vraví, že to je úplne normálne, lebo v čase oddychu prichádzajú na rozum človeku všakovaké veci. A tak som dala na jeho radu a  nechala im voľný priebeh. Kedysi som nemohla, lebo dni som merala na to, kedy idem do práce a kedy sa z nej vrátim. Koľko času môžem venovať sebe. Ak som ten čas našla, využila som každú minútu. Dnes mám tých minút neúrekom...A to je skvelé.
Dnes ma popadli divné chute. Otvorila som šuplík s mojimi textilnými farbami...a to bol neklamný znak toho, že vrátim sa zas do oddelenia s oblečením...

Vyberala som, prehrabávala, akoby som sama sebe kupovala. Priznám sa, drahšie som vzala, lebo viete, ak mám ľuďom ponúknuť svoje originály maľované, nechcem ich odbaviť len tak, pár eurovým materiálom. Ja som sekáčový typ, no viete...Chcela som čosi pekné a nové.
A tak som vzala pastelové farby a strihy mne blízke a teším sa, čo z nich vznikne. Nemám plán, iba divné chute ma dnes prepadli, že pokreslím čosi.
Ešte pred tým, než sa s Ľubkou a Peťom stretneme a potlačíme Bumpkin tričká, chcela som sa vrátiť k farbám, k štetcom a skúsiť to znovu. Ani neviem, koľko tričiek som už pokreslila...Kedysi dávno, keď žiadna potlač nebola, kedysi, keď každá túžila mať na sebe čosi originálne. Je to aj dnes tak? Alebo to sú len tie moje divné chute...

Ktovie, dnes ma to však veľmi bavilo, vidieť špinavé štetce a kvapkať farbu okolo... a tak ahoj, vitaj kreslenka nositeľná.

PS: tričko je Sko ale sadne aj Mkám, je krásne, trochu výrazné, ale ak....farby sú textilné, značky Pebeo.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára