2. 8. 2017

Horúca hlava

Milí priatelia. Prihováram sa vám dnes s pár riadkami. Lebo, viete ako to býva, chcete povedať veľa vecí naraz, s horúcou hlavou sem nabúchať písmenko po písmenku. Uraziť možno pár ľudí a napokon seba tiež...A potom si to premyslíte a počkáte, kým vám hlava vychladne a radšej zozbierate pár obrázkov, ktoré verím, nikomu neublížia a nikoho neurazia.
Tak to som ja. Horúca hlava. A tuším tieto dni ani nevychladne. Som si istá. Vidím na teplomer.
Pozerám sa na môj stôl a premýšľam, či má úplne význam dnes dokončiť tie obrázky. Mám pocit, že sa udusím v tých alkoholových výparoch z mojich fixiek. Okná zavreté. Inak to nejde.

Včera som ich robila v takom zvláštnom kľude, Bumpkin sledoval twitch a live steamy svojich obľúbených "hráčov" a pomedzi to som si z neho robila srandu. Musím, vyzerá akoby mal 15 rokov. On znesie verte mi a aj sa pridá, mám rada, keď mi šťavnato popisuje streamujúcich ľudí, ich povahy...Je to lepšie ako opisovať, že sa nám rúca dom. Úprimne, tieto drobnosti životné mám veľmi rada. Hlúposti poviete si.

A tak pribúdali čiarky, jedna vedľa druhej, počúvala som čo mi ponúkol youtube a myslela na otcov, ktorí sa dobrovoľne vzdali svojich detí, na ženy, ktoré držia svoje balóniky s nešťastím a pevne si ho držia pri sebe, na škriatka Klinčeka, ktorý mi kvitne za oknami...Myslela som na veľa vecí, ktoré v papierovej forme majú o niečo vyzretejšiu formu než v hlave. Tam je to totiž všetko zmixované a popletené vplyvom emócií, spomienok, vplyvom toho, že tak subjektívne všetko vnímame...a potom máme horúcu hlavu.
Všakže.
To som ja.

Pozdravujem vás a netuším, čo s toľkými obrázkami mám robiť. Ak máte nápad sem s ním. Letím za nimi...


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára