27. 1. 2018

Systém

Vždy sa teším, ak sa v mojej blízkosti ocitne nejaký systém. Znie to divne, viem, a ešte divnejšie sa to žije. Verte mi, že aj keď som doma a som umelec na voľnej nohe (bože, to je taká hlúposť, pretože tá noha nie je vôbec voľná), tak teda aj keď som tvor, ktorý má mať v povahe voľnosť a slobodu, obľubujem systém.

Diáre.
Zápisníky.
Zápisky.
Blogy.
Termíny.
Emaily.
Právo sa naštvať na systém.
Právo na stres.

Tak toto obľubujem. Všetko vrámci nejakých hraníc. Sama niekedy hodín diár za seba. To hlavne, keď sa blíži nový mesiac a čaká cca 15 nových klientov na kreslenky.
Vtedy systém- nesystém, letím sa schovávať.  Chovám sa pudovo, srnka plachá, tvári sa, že tu nie je! Ale to len dovtedy, kým sa nepreberiem, že počkať- však to je tvoja práca, milá srnka!
A tak stískam v rukách zoznam, ktorý ma čaká na budúci týždeň a dnes ešte upratujem a dokončujem nejaké kresbičky, ktoré som našla v skicári.
Pripravila som pre vás aj nejaké #krásneženy, ktoré už trónia v sashe galérii. Tlač vyšla celkom fajn. Dokonca aj u slečny Jahody. Ak je niečo červeno- ružové, zvyčajne sa mi oči krútia, ak to vidím oskenované a vytlačené. Niektoré veci aj po tých pár tvorivých rokoch musím ešte vychytať.
Aj toto si zapíšem do diára a systematicky to premyslím. Poriadok v tých farbách bude!

Tak milí, tento post tu ukončím. Môj diár jasne vraví, že mám ísť zabaliť zákazky. Takže bohužiaľ, viac sa tu zdržať nemôžem. Systémovo mávam a škrtám si v diári, čo som do soboty prinieslaŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára