4. 2. 2018

Nepraktické

Keďže už väčšina z vás vie, že som sa zapojila do Zuzkinej výzvy #dreadkuar, som obklopená témami viac než inokedy. Priznám sa, kresliť každý deň podľa zadanej témy, mi nejak extra neprekáža. Možno to bude tým, že prevažná väčšina našich kresleniek pre klientov je na tému, ktorú oni chcú. A ja som na to navyknutá. Prezerám vety, zadania, opisy a premýšľam svojou hlavou asi ako by som to dala dokopy...Niekedy som vystavaná takým kombináciám, že by sa vám tá vaša hlava z toho aj poriadne zakrútila. Nikdy som si nemyslela, že to vôbec pôjde, vymýšľať príbehy do nejakej nositeľnej podoby.

Zuzkina výzva moju fantáziu ale dnes zaskočila. Témou na dnes bol "nepraktický dizajn". Hľadala som pomoc u Bumpkina a ten mi len oznámil, že mám vytiahnuť z chladničky ten krémeš a dať na neho brožový mostík. Nosil by to niekto? Nenosil? Je to nepraktické, je? Tak čo. Uznávam, skvelý nápad, ale povedala som si, že chcem vyrobiť niečo hmatateľnejšie a tak...
Padla za obeť jedna hlava!
Sa čudujete určite, že koho bola.
Tá hlava bola kedysi dávno urobená z nejakej samotvrdnúcej hmoty a mala byť pôvodne celou bábikou. Ale nemala som na bábu chuť, nemala som materiál a tak hlava ostala len hlavou. Dlhú, predlhú dobu. Až do dnešného dňa. Povedala som si, že čo môže byť viac nepraktické ako brošňa s hlavou, pod nejakou inou hlavou. Mojou alebo vašou. Že je to kus nepraktické nosiť také veci na sebe.
A tak som lepila, hlavu očesala ozdobila a hovorila si, že ozaj, kus nepraktické...

Téma splnená. Odškrtnuté. Podčiarknuté. Nepraktické. Bodka.

A v tom mi píše jedna Miška, že videla tú hlavu na instagrame a že k šatám by sa jej hodila.
Tak vidíte. Opäť ten subjektívny pocit, čo je pre mňa nepraktické, iný ocení...

Asi predsa len idem vytiahnuť ten krémeš...

PS: no a čo takto ostatné brošne, kúsok nepraktické? Ale čobyyyyy ♥
PS2: videli ste už nový rozhovor so mnou? tu jeeeeee https://www.heroes.sk/lucy-bumpkinova-rozhovor/


1 komentár:

  1. tá hlavička brošnička je ♥.
    btw. výzvu #dreadkuar sledujem, všetky všetky fotečky čo denne pribúdajú a veľmi sa mi to páči koľko nápadov oOooo oO oooOooo (to sú akože bublinky) O:)

    OdpovedaťOdstrániť